XLIGHT SV-PIR senzorový vypínač PIR černý
PIR senzorový LED vypínač 12V/24V
Spíná LED svítidlo při zaznamenání pohybu osoby.
Senzor je citlivý na vzdálenost až 3m. Pokud do této vzdálenosti nezaznamená v průběhu 45 sekund pohyb člověka, vypne se.
Vhodný pro použití spínání osvětlení v interiéru - kuchyňské linky, šatní a vestavěné skříně atd.
Senzor se montuje přišroubováním na povrch, nebo zapuštěním. Pro zapuštění stačí montážní otvor 12mm.
Instalace vypínače spočívá pouze v zasunutí 2 mini led konektorů do protikusů - 1 propojit s LED napáječem a 2. s LED svítidlem.
Vypínač je zakončen kabely s mini led konektory. Doporučujeme proto k jeho napájení XLIGHT LED napáječ řady LS, protože umožňuje snadné zapojení až 6 spotřebičů bez nutnosti dokupovat rozbočovač . Součástí napáječe není napájecí kabel C7 230V, který se objednává samostatně a je na výběr v několika typech a barvách.
Velkou předností sestavy produktu s mini led konektorery a XLIGHT LED napáječe řady LS je to, že k jejímu sestavení a zapojení není potřeba žádné nářadí - konektory se jen intuitivně zasunou do zdířek.
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V, 24 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 14 mm |
| Šířka | 13,5 mm |
| Výška | 15 mm |
| Průměr | 13,5 mm |
| Průměr frézování | 11 mm |
| Hloubka frézování | 10 mm |
| Výkon | 60 W, 120 W |
| Maximální proud | 5 A |
| Typ vypínače | Bezdotykový, Na pohyb osob |
| Délka kabelu | 100 cm |
| Způsob montáže | Zasunutím, Šroubováním |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |
























