XLIGHT LED napáječ 100W 12V (LS-100-12) se senzorovým vstupem a mini led konektory
Napájecí zdroj 230V AC / 12V DC pro LED svítidla do celkového výkonu 100W.
Jeho velkou předností jsou tyto inovativní prvky:
- v prvé řadě je to vstup pro připojení GENIUX přijímače CS-X, umožňujícího ovládání bezbateriovými vypínači GENIUX
- možnost snadného zapojení až 6 svítidel a led pásků pomocí mini led konektorů
- pružinová svorkovnice pro zapojení svítidla, jehož kabel není zakončený mini led konektorem
- 3 pinový vstup pro připojení centrálního senzoru řady Xlight (nebo Geniux). Z celé škály senzorů můžete zvolit ideální způsob ovládání osvětlení včetně stmívání
- centrální senzory ovládají najednou všechny výstupní konektory včetně svorkovnice nehledě na připojený výkon svítidel
- můžte také zvolit ovládání pomocí standardních senzorových vypínačů Xlight, které se zapojují do mini led konektorů a ovládají vždy jednotlivé výstupu samostatně
- dva napáječe Xlight lze propojit speciálním propojovacím kabelem Xlight a dosáhnout tak navýšení výkonu celé sestavy a pomocí jediného centrálního senzoru ovládat všechny výstupy obou (i více) napáječů najednou
- tloušťka pouhých 20mm
Přívodní kabel s vidlicí a koncovkou typu IEC C7 pro zapojení do el. sítě není součástí balení a je ho třeba objednat zvlášť. Na výběr je několik typů a barev.
Pro kompletní instalaci tohoto napáječe není potřeba žádné nářadí a vše funguje jako jednoduchá stavebnice.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Výstupní napětí | 12 V |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Stmívatelné | Ano |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 20 mm |
| Výkon | 100 W |
| Maximální proud | 8,33 A |
| Krytí IP | IP20 |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Třída ochrany | II |
| Zakončení konektorem | Mini LED, 3pin senzor, IEC C7, 4pin senzor |
| Materiál | Plast |
| Včetně svorkovnice | Ano |
Ke stažení
Návod k obsluze XLIGHT LS-100-12
(pdf, 176 kB)

























