Vypínač za zrcadlo stmívací dotykový se symbolem FURNIKA - studená bílá
Zrcadlový dotykový LED vypínač 12V se stmíváním a výkonem 50W.
Vhodný pro spínání zrcadlového osvětlení. Doporučená tloušťka zrcadla je 2-5mm.
Vypínač se montuje přilepením zezadu na zrcadlo. Je opatřen symbolem zap/vyp, podsvíceným studenou bílou led diodou.. Před jeho umístěním je nutné odstranit stříbrnou vrstvu zrcadla z plochy o průměru 16-25mm.
Pro použití v koupelně doporučujeme k napájení LED napáječ IP44Furnika s krytím proti stříkající vodě a k jeho propojení svorkovnici.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ano |
| Délka | 41 mm |
| Šířka | 41 mm |
| Výška | 7 mm |
| Výkon | 50 W |
| Typ vypínače | Dotykový |
| Krytí IP | IP20 |
| Typ bílé barvy | Studená bílá |
| Barevná teplota | 6000 K |
| Délka kabelu | 15 cm |
| Způsob montáže | Lepením |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |












