Vypínač dotykový za zrcadlo bez symbolu 36W modrá
Zrcadlový dotykový LED vypínač 12V s výkonem 36W a trvale modrým podsvícením.
Vhodný pro spínání zrcadlového osvětlení. Doporučená tloušťka zrcadla je 2-5mm.
Vypínač se montuje přilepením zezadu na zrcadlo. Před jeho umístěním je nutné odstranit stříbrnou vrstvu zrcadla z plochy, kterou chceme podsvít (musí být menší, než je plocha vypínače).
Pro použití v koupelně doporučujeme k napájení LED napáječ IP44Furnika s krytím proti stříkající vodě a k jeho propojení svorkovnici.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 50 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 14 mm |
| Výkon | 36 W |
| Typ vypínače | Dotykový, Za zrcadlo |
| Krytí IP | IP20 |
| Typ bílé barvy | Studená bílá |
| Barevná teplota | 6000 K |
| Délka kabelu | 10 cm |
| Způsob montáže | Lepením |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Ne |
| Materiál | Plast |







