NIKKA - aluminium - neutrální bílá - MOVEMENT
Nábytkové LED svítidlo na 12V, spínané přiblížením ruky k IR senzoru.
Svítidlo je zakončeno kabelem s mini led konektorem. Doporučujeme proto k jeho napájení XLIGHT LED napáječ řady LS, protože umožňuje snadné zapojení až 6 spotřebičů bez nutnosti dokupovat rozbočovač Součástí napáječe není napájecí kabel C7 230V, který se objednává samostatně a je na výběr v několika typech a barvách.
Svítidlo má zabudovaný i 1 mini led port pro připojení dalšího svítidla s mini led konektorem, nebo pro připojení rozbočovače. Do sestavy tak lze zapojit několik svítidel NIKKA. Svítidlo NIKKA s vypínačem se takto propojí s několika svítidly NIKKA bez vypínače a celou sestavu pak spíná NIKKA s vypínačem.
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 160 mm |
| Šířka | 48 mm |
| Výška | 14 mm |
| Výkon | 1,5 W |
| Včetně vypínače | Ano |
| Typ vypínače | Bezdotykový, Na mávnutí ruky |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 120 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Typ difuzoru | Mléčný |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |


