LENA 2 - bílá/aluminium - neutrální bílá
Nábytkové LED svítidlo k umístění nad horní skříňky. Jeho moderní neotřelý design dodá osvětlovanému nábytku punc originality.
K jeho spínání lze použít některý z 12V vypínačů.
K napájení v koupelně doporučujeme LED napáječ IP44 FURNIKA příslušné kapacity, doplněný o rozbočovač bez konektoru a svorkovnici IP54..
Svítidlo je zakončeno kabelem s mini led konektorem. K jeho jeho napájení mimo koupelnu doporučujeme XLIGHT LED napáječ řady LS, protože umožňuje snadné zapojení až 6 spotřebičů bez nutnosti dokupovat rozbočovač Součástí napáječe není napájecí kabel C7 230V, který se objednává samostatně a je na výběr v několika typech a barvách.
Velkou předností sestavy produktu s mini led konektorery a XLIGHT LED napáječe řady LS je to, že k jejímu sestavení a zapojení není potřeba žádné nářadí - konektory se jen intuitivně zasunou do zdířek.
Zcela jiný způsob spínání svítidla nabízí produktová řada GENIUX. Svítidlo ovládá bezbateriový vypínač GENIUX v sestavě s přijímačem GENIUX. Tato řada nabízí mnoho variant včetně ovládání přes wifi. Její největší předností ale je, že vypínače GENIUX nepotřebují žádné elektrické napájení.
Velmi zajímavou variantou GENIUX ovládání svítidla je sestava nábytkového vypínače FURNEO a malého přijímače CS-X pro zapojení přímo do XLIGHT napáječe řady LS.
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 160 mm |
| Šířka | 79 mm |
| Výška | 50 mm |
| Výkon | 2 W |
| Příkon | 2 W |
| Včetně vypínače | Ne |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 145 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Světelný úhel | 120° |
| Typ difuzoru | Mléčný |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Vhodné do místnosti | Kuchyně |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |














