ZETA S 3S - aluminium - neutrální bílá
Kovové svítidlo 12V / 0,8W pro skleněné police.
Určené pro dekorativní osvětlení hran skleněných polic, včetně prostoru nad a pod nimi.
Montuje se jako pružný klip nasunutím zezadu na skleněnou polici, jejíž tloušťka musí být v rozmezí 5 - 8mm.
K jeho napájení je možné použít některý z LED napáječů 12V.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ano |
| Délka | 28 mm |
| Šířka | 31 mm |
| Výška | 25 mm |
| Výkon | 0,8 W |
| Včetně vypínače | Ne |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 23 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Způsob montáže | Nasunutím |
| Typ difuzoru | Čirý |
| Včetně USB | Ne |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |











