ZETA 3S ZN - černá - neutrální bílá
Kovové svítidlo 12V/1,2W bez vypínače, které je současně držákem skleněné police.
Vhodné pro dekorativní osvětlení hran skleněných polic, včetně prostoru nad a pod nimi. Tloušťka police musí být v rozmezí 6 až 8mm. Montuje se k podkladu 2 přiloženými vruty, police se do něho zasune a zajistí plastovým šroubkem.
Spínat ho lze zapojením do sestavy se svítidlem ZETA 3S ZN s vypínačem, a dotykem na toto hlavní svítidlo.
K jeho napájení je možné použít některý z LED napáječů 12V.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ano |
| Délka | 32 mm |
| Šířka | 33 mm |
| Výška | 25 mm |
| Výkon | 1,2 W |
| Včetně vypínače | Ne |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 63 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Typ difuzoru | Čirý |
| Včetně USB | Ne |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Kov |
