SILKA COM - bílá - neutrální bílá
Moderní flexibilní LED lampička 12V /1,2W se zabudovanou USB nabíječkou.
Montuje se zapuštěním patice do podkladu. Díky možnosti libovolně ohnout její krk lze přizpůsobit směr svícení aktuální potřebě. Spíná se pomocí dotykového vypínače, zabudovaného v její hlavě.
Její přidanou hodnotou je i zabudovaná USB nabíječka s 1 portem. Proto je nutné k napájení použít LED napáječ s minimálním výkonem 7,5W.
Svítidlo je zakončeno kabelem s mini led konektorem. Doporučujeme proto k jeho napájení XLIGHT LED napáječ řady LS, protože umožňuje snadné zapojení až 6 spotřebičů bez nutnosti dokupovat rozbočovač . Součástí napáječe není napájecí kabel C7 230V, který se objednává samostatně a je na výběr v několika typech a barvách.
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 440 mm |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 33 mm |
| Výkon | 1,8 W |
| Včetně vypínače | Ano |
| Typ vypínače | Dotykový |
| Krytí IP | IP20 |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Způsob montáže | Zasunutím |
| Typ difuzoru | Mléčný |
| Včetně USB | Ano |
| Počet USB portů | 1 |
| Maximální proud USB | 1 A |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |
