LED pásek 2835 NB 60led/m 6W/m 5V USB
Dvoumetrový LED pásek zakončený 0,5m kabelem s koncovkou USB.
Pásek tedy stačí pouze zapojit do libovolného USB s dostatečným napájecím proudem.
Nepotřebujete, žádné další komponenty jako napájecí zdroje a podobně.
Parametry
| Napětí | 5 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 6 W |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 342 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 50 cm |
| Počet LED/m | 60 |
| Typ LED čipu | 2835 |
| Délka návinu | 2 m |
| Způsob montáže | Lepením |
| Světelný úhel | 120° |
| Šířka pásku | 8 mm |
| Včetně USB | Ano |
| Počet USB portů | 1 |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | USB |
| Životnost | 32000 hod |
| Energetická třída | G |
| Typ oboustranné pásky | 3M 300LSE |
Ke stažení
Informační list výrobku
(pdf, 171.8 kB)
Energetický štítek
(pdf, 68.4 kB)





