LED napáječ IP44 FURNIKA 30W 12V s IP44 konektorem
Nábytkový LED napájecí zdroj s krytím IP44.
Na vstupu (230V AC) je opatřen kabelem bez konektoru a na výstupu (12V DC) kabelem s konektorem IP44.
Vhodný pro napájení LED svítidel 12V do maximálního celkového výkonu 30W.
Díky krytí proti stříkající vodě je vhodný i pro použití v koupelně. K propojení kabelů doporučujeme svorkovnici.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Výstupní napětí | 12 V |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Výkon | 30 W |
| Krytí IP | IP44 |
| Délka kabelu | 30 cm |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Třída ochrany | II |
| Zakončení konektorem | IP44 konektor |
| Včetně svorkovnice | Ne |