KOLEO - chrom - neutrální bílá
Zápustné LED bodové svítidlo na 230V.
Je vhodné pro montáž do koupelnového nábytku, protože má krytí IP44 proti stříkající vodě. Stejně jako koupelnová zásuvka, která se často používá ve společných sestavách.
Ke svítidlu KOLEO nepotřebujete led napáječ, který je v něm již zabudovaný. Stačí napojit na 230V.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 73 mm |
| Šířka | 73 mm |
| Výška | 14 mm |
| Průměr | 73 mm |
| Výkon | 2 W |
| Krytí IP | IP44 |
| Svítivost | 150 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 30 cm |
| Způsob montáže | Zasunutím |
| Světelný úhel | 120° |
| Typ difuzoru | Mléčný |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | II |
| Vhodné do místnosti | Koupelna |
| Zakončení konektorem | IP44 konektor |
| Materiál | Plast |
| Životnost | 20000 hod |
Ke stažení
Instalační návod
(pdf, 221.2 kB)








