FLEXI 2R - bílá - neutrální bílá
Moderní flexibilní LED lampička 12V /1,2W.
Vzhledem ke způsobu uchycení je vhodná pro montáž na rovnou plochu nábytku, např. postele nebo nočního stolku. Díky možnosti libovolně ohnout její krk lze přizpůsobit směr svícení aktuální potřebě. Spíná se stiskacím vypínačem na hlavě.
Svítidlo je zakončeno kabelem s mini led konektorem. Doporučujeme proto k jeho napájení XLIGHT LED napáječ řady LS, protože umožňuje snadné zapojení až 6 spotřebičů bez nutnosti dokupovat rozbočovač . Součástí napáječe není napájecí kabel C7 230V, který se objednává samostatně a je na výběr v několika typech a barvách.
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 365 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 28 mm |
| Výkon | 1,2 W |
| Včetně vypínače | Ano |
| Typ vypínače | Stiskací |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 90 LM |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Typ difuzoru | Mléčný |
| Včetně USB | Ne |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |
