XLIGHT SV-UNI senzorový vypínač na mávnutí/dveřní černý
Univerzální senzorový infračervený LED vypínač 12V/24V s možností stmívání.
Umožňuje přepínání mezi 2 režimy snímání pohybu - otevření/zavření dveří a mávnutí rukou.
Vhodný pro použití spínání osvětlení v interiéru - kuchyňské linky, šatní a vestavěné skříně atd.
Funkce se přepíná stisknutím malého tlačítka uprostřed těla vypínače.
Senzor je citlivý na vzdálenost maximálně 5-8cm.
Stmívání se provádí pouze v režimu "mávnutí rukou" podržením dlaně před senzorem. Vypínač si nastavení pamatuje.
Při sepnutí dojde díky funkci soft-start k příjemně pozvolnému náběhu intenzity svícení a nedojde tak k náhlému oslňování.
Pokud budou v "dveřním" režimu před senzorem dveře otevřené déle než 1 hodinu, tak dojde k automatickému vypnutí osvětlení, aby se zabránilo nežádoucímu odběru elektrické energie. Po opětovném zavření dveří se funkce sama obnoví.
Senzor se montuje přišroubováním na povrch, nebo zapuštěním. Pro zapuštění stačí montážní otvor 8mm.
Instalace vypínače spočívá pouze v zasunutí 2 mini led konektorů do protikusů - 1. propojit s LED napáječem a 2. s LED svítidlem.
Vypínač je zakončen kabely s mini led konektory. Doporučujeme proto k jeho napájení XLIGHT LED napáječ řady LS, protože umožňuje snadné zapojení až 6 spotřebičů bez nutnosti dokupovat rozbočovač . Součástí napáječe není napájecí kabel C7 230V, který se objednává samostatně a je na výběr v několika typech a barvách.
Velkou předností sestavy produktu s mini led konektorery a XLIGHT LED napáječe řady LS je to, že k jejímu sestavení a zapojení není potřeba žádné nářadí - konektory se jen intuitivně zasunou do zdířek.
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V, 24 V |
| Stmívatelné | Ano |
| Délka | 13 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 12 mm |
| Průměr | 10 mm |
| Průměr frézování | 8 mm |
| Hloubka frézování | 12 mm |
| Výkon | 60 W, 120 W |
| Maximální proud | 5 A |
| Typ vypínače | Bezdotykový, Na pohyb dveří, Na mávnutí ruky |
| Délka kabelu | 100 cm |
| Způsob montáže | Zasunutím, Šroubováním |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |




























