XLIGHT CS-DOT centrální senzor dotykový černý
Centrální dotykový senzor 12V/24V s 3pin připojovacím konektorem pro napáječe s 3pin vstupem (např. Xlight LED napáječe řady LS)
Dotykem na senzor spíná současně všechna svítidla připojená k napáječi.
Dlouhým dotykem na senzor dojde k plynulému zvyšování intenzity osvětlení. Opětovným dlouhým dotykem začnete naopak osvětlení stmívat.
Vhodný pro použití spínání osvětlení v interiéru - kuchyňské linky, koupelny, šatní a vestavěné skříně atd.
Senzor se montuje přišroubováním na povrch, nebo zapuštěním. Pro zapuštění stačí montážní otvor 12mm.
Tělo senzoru se dodává odpojené od kabelu pro usnadnění montáže v případě jeho zapuštění.
Konečná instalace spočívá ve 2 krocích.
- Tělo senzoru propojit s kabelem pomocí menšího 3pin konektoru.
- Kabel zapojit do napáječe pomocí většího 3pin konektoru.
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V, 24 V |
| Stmívatelné | Ano |
| Délka | 18 mm |
| Šířka | 18 mm |
| Výška | 15,5 mm |
| Průměr | 13,8 mm |
| Průměr frézování | 11,8 mm |
| Hloubka frézování | 17 mm |
| Výkon | 9999 W |
| Typ vypínače | Dotykový |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Způsob montáže | Zasunutím, Šroubováním |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | 3pin senzor |
| Materiál | Plast |

































