PIR senzor černý
Používá se v případech, kdy chceme automaticky spínat svítidlo při zaznamenání pohybu člověka za šera nebo tmy.
U PIR senzoru lze nastavit jeho citlivost, světelné podmínky, za jakých má začít spínat a čas, po který má svítidlo svítit.
PIR senzor má voděodolnost s úrovní krytí IP65 a je vhodný do interiéru i exteriéru.
PIR senzor je mezi produkty Geniux výjimkou, protože nemá tlačítko pro vytvoření kinetického signálu a obsahuje malou baterii. Je to dáno podstatou jeho funkce - pracuje automaticky a umisťuje se do větších výšek (1,8-2,5m nad podlahu).
PIR senzor pracuje na frekvenci 433MHz.
Vzdálenost přijímače od senzoru je max. 100m v exteriéru a 30m v interiéru.
| Barva |
|
|---|---|
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 55 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 88 mm |
| Typ vypínače | Bezdotykový, Na pohyb osob |
| Krytí IP | IP65 |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Typ baterie | CR2450 |
| Materiál | Plast |
| Frekvence | 433 MHz |
| Zdroj energie | Baterie |





















