Neon LED pásek 4x8mm teplá bílá 120led/m 8W/m 12V 3,55m
LED pásek 12V /8W/m v silikonovém profilu 4x8mm. Vytváří efekt neonového osvětlení.
Nabízí velké možnosti kreativního přístupu k gesignovému zpracování nábytku a interiéru.
Pásek je zakončen kabelem s mini led konektorem. Doporučujeme proto k jeho napájení XLIGHT LED napáječ řady LS, protože umožňuje snadné zapojení až 6 spotřebičů bez nutnosti dokupovat rozbočovač . Součástí napáječe není napájecí kabel C7 230V, který se objednává samostatně a je na výběr v několika typech a barvách.
Velkou předností sestavy produktu s mini led konektorery a XLIGHT LED napáječe řady LS je to, že k jejímu sestavení a zapojení není potřeba žádné nářadí - konektory se jen intuitivně zasunou do zdířek.
K jeho spínání můžete použít některý z 12V vypínačů.
Zcela jiný způsob spínání svítidla nabízí produktová řada GENIUX. Svítidlo ovládá bezbateriový vypínač GENIUX v sestavě s přijímačem GENIUX. Tato řada nabízí mnoho variant včetně ovládání přes wifi. Její největší předností ale je, že vypínače GENIUX nepotřebují žádné elektrické napájení.
Velmi zajímavou variantou GENIUX ovládání svítidla je sestava nábytkového vypínače FURNEO a malého přijímače CS-X pro zapojení přímo do XLIGHT napáječe řady LS.
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 8 W |
| Krytí IP | IP67 |
| Svítivost | 200 Lm |
| Typ bílé barvy | Teplá bílá |
| Barevná teplota | 3000 K |
| Index podání barev CRI | 90+ |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Počet LED/m | 120 |
| Typ LED čipu | 2835 |
| Délka segmentů | 25 mm |
| Délka návinu | 3,55 m |
| Způsob montáže | Zasunutím |
| Světelný úhel | 120° |
| Šířka pásku | 4 mm |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Životnost | 32000 hod |
| Energetická třída | G |
