MAYA H/2m - aluminium - neutrální bílá
Malé bodové nábytkové LED svítidlo na 12V s dotykovým vypínačem, vhodné pro osvětlení v ložnici, nebo v karavanu.
Má pohyblivou hlavu, která je výkyvná do všech stran. Od typu MAYA se liší prodlouženým tělem, ve kterém je zabudován dotykový vypínač.
Svítidlo je zakončeno kabelem s mini led konektorem. Doporučujeme proto k jeho napájení XLIGHT LED napáječ řady LS, protože umožňuje snadné zapojení až 6 spotřebičů bez nutnosti dokupovat rozbočovač Součástí napáječe není napájecí kabel C7 230V, který se objednává samostatně a je na výběr v několika typech a barvách.
Velkou předností sestavy produktu s mini led konektorery a XLIGHT LED napáječe řady LS je to, že k jejímu sestavení a zapojení není potřeba žádné nářadí - konektory se jen intuitivně zasunou do zdířek.
| Barva |
|
|---|---|
| Počet tlačítek | 1 |
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 30 mm |
| Šířka | 38 mm |
| Výška | 102 mm |
| Výkon | 0,4 W |
| Včetně vypínače | Ano |
| Typ vypínače | Dotykový |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 80 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Světelný úhel | 120° |
| Typ difuzoru | Čirý |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |
















