LENA 2 USB - černá/aluminium - neutrální bílá
Nábytkové LED svítidlo na 12V, vhodné například pro osvětlení skříněk, skříní, nebo pracovní desky kuchyňské linky.
Svítidlo je zakončeno kabelem s mini led konektorem. Doporučujeme proto k jeho napájení XLIGHT LED napáječ řady LS, protože umožňuje snadné zapojení až 6 spotřebičů bez nutnosti dokupovat rozbočovač Součástí napáječe není napájecí kabel C7 230V, který se objednává samostatně a je na výběr v několika typech a barvách.
K jeho spínání lze použít některý z 12V vypínačů.
Zcela jiný způsob spínání svítidla nabízí produktová řada GENIUX. Svítidlo ovládá bezbateriový vypínač GENIUX v sestavě s přijímačem GENIUX. Tato řada nabízí mnoho variant včetně ovládání přes wifi. Její největší předností ale je, že vypínače GENIUX nepotřebují žádné elektrické napájení.
Velmi zajímavou variantou GENIUX ovládání svítidla je sestava nábytkového vypínače FURNEO a malého přijímače CS-X pro zapojení přímo do XLIGHT LED napáječe řady LS.
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 160 mm |
| Šířka | 79 mm |
| Výška | 50 mm |
| Výkon | 2 W |
| Včetně vypínače | Ano |
| Typ vypínače | Dotykový |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 145 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Světelný úhel | 120° |
| Typ difuzoru | Mléčný |
| Včetně USB | Ano |
| Počet USB portů | 1 |
| Maximální proud USB | 1 A |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Vhodné do místnosti | Kuchyně |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |








