LED pásek COB TB 528led/m 15W/m 12V
LED pásek nové generace, která používá COB technologii. U COB LED pásků již nejsou vidět jednotlivé LED diody a pásek po zapnutí svítí zcela jednolitě. Není nutné ani použití dodatečných difuzorů, které světlo rozptylují.
Pro zajištění ideálního chlazení je vhodné ho umístit do jednoho z hliníkových profilů pro pásek o šířce 10mm.
Ke spínání můžete použít některý z 12V vypínačů. Protože je tento LED pásek zakončen kabelem bez konektoru, doporučujeme k jeho napájení LED napáječ zn.Furnika příslušného výkonu. V případě potřeby většího výkonu než 60W pak napáječ GPV-120-12.
CHYTRÁ DOMÁCNOST
Příznivci chytré domácnosti mají možnost pásek spínat a stmívat prostřednictvím internetu a mobilní aplikace TUYA a to včetně možnosti ovládání hlasem. Je k tomu potřeba pouze zapojit LED pásek do sestavy s vypínačem FENIX a přijímačem X23 z produktové řady GENIUX.
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 15 W |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 1275 Lm |
| Typ bílé barvy | Teplá bílá |
| Barevná teplota | 2700 K |
| Index podání barev CRI | 90+ |
| Délka kabelu | 15 cm |
| Počet LED/m | 528 |
| Typ LED čipu | COB |
| Délka návinu | 5 m |
| Způsob montáže | Lepením |
| Světelný úhel | 180° |
| Šířka pásku | 10 mm |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Ne |
| Životnost | 32000 hod |
| Energetická třída | G |
| Typ oboustranné pásky | 3M 300LSE |




















