LED pásek 5050 RGBW 60led/m 18W/m 24V
RGB led pásek s moderními čipy 5050 5v1 dokáže svítit v jakékoli barvě potřebujete. Nejenže je schopen svítit kteroukoli barvou ze spektra RGB, ale dokáže také svítit bílou barvou v celém rozsahu od teplé po studenou bílou.
K jeho napájení můžete použít napáječ GPVP-120-24.
Parametry
| Napětí | 24 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 18 W |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 721 Lm |
| Barevná teplota | 3000 K |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Počet LED/m | 60 |
| Typ LED čipu | 5050 |
| Délka segmentů | 100 mm |
| Délka návinu | 5 m |
| Způsob montáže | Lepením |
| Světelný úhel | 120° |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Ne |
| Životnost | 32000 hod |
| Typ oboustranné pásky | 3M 300LSE |











