LED pásek 5050 RGBW 60led/m 16W/m 12V
RGBW led pásek s moderními čipy 5050 4v1 dokáže svítit v jakékoli barvě potřebujete. Nejenže je schopen svítit kteroukoli barvou ze spektra RGB, ale dokáže svítit také teplou bílou.
K jeho napájení můžete použít LED napáječ zn.Furnika příslušného výkonu, nebo silnější napáječ GPVP-120-12.
Parametry
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 16 W |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 763 Lm |
| Typ bílé barvy | Teplá bílá |
| Barevná teplota | 2700 K |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Počet LED/m | 60 |
| Typ LED čipu | 5050 |
| Délka segmentů | 50 mm |
| Délka návinu | 5 m |
| Způsob montáže | Lepením |
| Světelný úhel | 120° |
| Šířka pásku | 12 mm |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Ne |
| Životnost | 32000 hod |
| Typ oboustranné pásky | 3M 300LSE |










