LED pásek 3535 RGB 120led/m 20W/m 12V
RGB led pásek s moderními čipy 3535 snižující oproti starším typům spotřebu elektrické energie. Zároveň mají tyto čipy menší rozměry.
Pro jeho napájení můžete použít napáječ GPVP-120-12.
Parametry
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 20 W |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 600 Lm |
| Počet LED/m | 120 |
| Typ LED čipu | 3535 |
| Délka segmentů | 25 mm |
| Délka návinu | 5 m |
| Způsob montáže | Lepením |
| Světelný úhel | 120° |
| Šířka pásku | 10 mm |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Životnost | 32000 hod |
| Typ oboustranné pásky | 3M 300LSE |


















