LED pásek 2835 SB 78led/m 6W/m 12V Úzký
Speciální, extrémně úzký pásek, široký pouze 3,5mm. Díky tomu ho lze použít i v místech, kde by se běžný pásek nevlezl.
Ke spínání můžete použít některý z 12V vypínačů.
CHYTRÁ DOMÁCNOST
Příznivci chytré domácnosti mají možnost pásek spínat a stmívat prostřednictvím internetu a mobilní aplikace TUYA a to včetně možnosti ovládání hlasem. Je k tomu potřeba pouze zapojit LED pásek do sestavy s vypínačem FENIX a přijímačem X23 z produktové řady GENIUX.
Oba konce led pásku jsou opatřeny 1,5m dlouhým kabelem zakončeným konektorem. Je tedy možné led pásek rozstřihnout na dva kusy a oba zapojit bez nutnosti pájení přímo do LUXTAR LED napáječe. Tento umožňuje společné napájení až 6 svítidel bez nutnosti použít rozbočovač a navíc je jeho součástí i napájecí kabel 230V a kabel pro zapojení společného vypínače.
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 6 W |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 540 Lm |
| Typ bílé barvy | Studená bílá |
| Barevná teplota | 6000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Počet LED/m | 78 |
| Typ LED čipu | 2835 |
| Délka návinu | 5 m |
| Způsob montáže | Lepením |
| Světelný úhel | 120° |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Životnost | 32000 hod |
| Energetická třída | G |
| Typ oboustranné pásky | 3M 300LSE |











