LED pásek 2835 SB 224led/m 20W/m 24V Vysoce efektivní
Vysoce efektivní LED pásek. Je vhodný do míst, kde požadujeme velmi vysokou svítivost. Jeho účinnost dosahuje výborného poměru 150Lm/W.
Díky hustotě 128 LED čipů na 1 metr zajistí krásné jednolité osvětlení, aniž by vystupovaly jednotlivé svítící body. Ideálně pokud ho umístíte do jednoho z hliníkových profilů pro LED pásky šíře 10mm s mléčným difuzorem.
Pro jeho napájení můžete použít napáječ GPV-120-24.
CHYTRÁ DOMÁCNOST
Příznivci chytré domácnosti mají možnost pásek spínat a stmívat prostřednictvím internetu a mobilní aplikace TUYA a to včetně možnosti ovládání hlasem. Je k tomu potřeba pouze zapojit LED pásek do sestavy s vypínačem FENIX a přijímačem X23 z produktové řady GENIUX.
| Napětí | 24 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 20 W |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 3000 Lm |
| Typ bílé barvy | Studená bílá |
| Barevná teplota | 6000 K |
| Index podání barev CRI | 95+ |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Počet LED/m | 224 |
| Typ LED čipu | 2835 |
| Délka návinu | 5 m |
| Způsob montáže | Lepením |
| Světelný úhel | 120° |
| Šířka pásku | 10 mm |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Životnost | 32000 hod |
| Energetická třída | D |
| Typ oboustranné pásky | 3M 300LSE |


















