LED pásek 2835 SB 120led/m 7,2W/m 12V
LED pásek je vhodný do míst, kde nepožadujeme hodně silné osvětlení, například do šatních skříní.Díky hustotě 120 LED čipů na 1 metr zajistí krásné jednolité osvětlení, aniž by vystupovaly jednotlivé svítící body. Ideálně pokud ho umístíte do jednoho z hliníkových profilů s mléčným difuzorem.
Oba konce led pásku jsou opatřeny 1,5m dlouhým kabelem zakončeným konektorem. Je tedy možné led pásek rozstřihnout na dva kusy a oba zapojit bez nutnosti pájení přímo do LUXTAR LED napáječe. Tento umožňuje společné napájení až 6 svítidel bez nutnosti použít rozbočovač a navíc je jeho součástí i napájecí kabel 230V a kabel pro zapojení společného vypínače.
Pro spojování pásku bez pájení a k jeho kreativnímu propojování můžete použít doplňky k LED páskům.
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 7,2 W |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 684 Lm |
| Typ bílé barvy | Studená bílá |
| Barevná teplota | 6000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Počet LED/m | 120 |
| Typ LED čipu | 2835 |
| Délka segmentů | 25 mm |
| Délka návinu | 5 m |
| Způsob montáže | Lepením |
| Světelný úhel | 120° |
| Šířka pásku | 8 mm |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Životnost | 32000 hod |
| Energetická třída | F |
| Typ oboustranné pásky | 3M 300LSE |















