LED pásek 2835 RED/WHITE 60led/m 12W/m 24V Pro pěstování
Profesionální LED pásek vhodný pro umělé osvětlování rostlin. Na LED pásku jsou umístěny diody svítící červeně a bíle v poměru 2:1.
Pásek má na povrchu tenkou vrstvu z průhledného plastu, která chrání čipy před poškozením a vlhkostí. Pro lepší chlazení je doporučujeme umístit do jednoho z hliníkových profilů pro LED pásky šíře 10mm.
Oba konce led pásku jsou opatřeny 1,5m dlouhým kabelem, zakončeným konektorem. Je tedy možné led pásek rozstřihnout na dva kusy a okamžitě použít bez nutnosti pájet.
Pro jeho napájení můžete použít napáječ GPVP-120-24.
CHYTRÁ DOMÁCNOST
Příznivci chytré domácnosti mají možnost pásek spínat a stmívat prostřednictvím internetu a mobilní aplikace TUYA a to včetně možnosti ovládání hlasem. Je k tomu potřeba pouze zapojit LED pásek do sestavy s vypínačem FENIX a přijímačem X23 z produktové řady GENIUX.
| Napětí | 24 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 12 W |
| Krytí IP | IP65 |
| Svítivost | 1080 Lm |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Počet LED/m | 60 |
| Typ LED čipu | 2835 |
| Délka segmentů | 25 mm |
| Délka návinu | 5 m |
| Způsob montáže | Lepením |
| Světelný úhel | 120° |
| Šířka pásku | 8 mm |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Životnost | 32000 hod |
| Typ oboustranné pásky | 3M 300LSE |







