LED pásek 2835 NB 60led/m 8W/m 12V Ohýbatelný
Speciální ohýbatelný LED pásek, který lze ohýbat na všechny strany.
Oba konce led pásku jsou opatřeny 1,5m dlouhým kabelem zakončeným konektorem. Je tedy možné led pásek rozstřihnout na dva kusy a oba zapojit bez nutnosti pájení přímo do LUXTAR LED napáječe. Tento umožňuje společné napájení až 6 svítidel bez nutnosti použít rozbočovač a navíc je jeho součástí i napájecí kabel 230V a kabel pro zapojení společného vypínače.
CHYTRÁ DOMÁCNOST
Příznivci chytré domácnosti mají možnost pásek spínat a stmívat prostřednictvím internetu a mobilní aplikace TUYA a to včetně možnosti ovládání hlasem. Je k tomu potřeba pouze zapojit LED pásek do sestavy s vypínačem FENIX a přijímačem X23 z produktové řady GENIUX.
Pro spojování pásku bez pájení a k jeho kreativnímu propojování můžete použít doplňky k LED páskům.
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 8 W |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 720 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Počet LED/m | 60 |
| Typ LED čipu | 2835 |
| Délka segmentů | 50 mm |
| Délka návinu | 5 m |
| Způsob montáže | Lepením |
| Světelný úhel | 120° |
| Šířka pásku | 8 mm |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Životnost | 32000 hod |
| Energetická třída | G |
| Typ oboustranné pásky | 3M 300LSE |













