LED pásek 2835 NB 60led/m 3,6W/m 12V
LED pásek je vhodný do míst, kde potřebujeme jen dekorativní osvětlení.Ideálně pokud ho umístíte do jednoho z hliníkových profilů s mléčným difuzorem.
Ke spínání můžete použít některý z 12V vypínačů.
Oba konce led pásku jsou opatřeny 1,5m dlouhým kabelem zakončeným konektorem. Je tedy možné led pásek rozstřihnout na dva kusy a oba zapojit bez nutnosti pájení přímo do LUXTAR LED napáječe. Tento umožňuje společné napájení až 6 svítidel bez nutnosti použít rozbočovač a navíc je jeho součástí i napájecí kabel 230V a kabel pro zapojení společného vypínače.
CHYTRÁ DOMÁCNOST
Příznivci chytré domácnosti mají možnost pásek spínat a stmívat prostřednictvím internetu a mobilní aplikace TUYA a to včetně možnosti ovládání hlasem. Je k tomu potřeba pouze zapojit LED pásek do sestavy s vypínačem FENIX a přijímačem X23 z produktové řady GENIUX.
Pro spojování pásku bez pájení a k jeho kreativnímu propojování můžete použít doplňky k LED páskům.
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Stmívatelné | Ano |
| Výkon | 3,6 W |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 342 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Počet LED/m | 60 |
| Typ LED čipu | 2835 |
| Délka segmentů | 50 mm |
| Délka návinu | 5 m |
| Způsob montáže | Lepením |
| Světelný úhel | 120° |
| Šířka pásku | 8 mm |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Životnost | 32000 hod |
| Energetická třída | F |
| Typ oboustranné pásky | 3M 300LSE |

















