KODO zásuvka s LED osvětlením
Kovová nábytková zásuvka v provedení - zásuvka s vypínačem a LED osvětlením.
LED svítidlo má výkon 7W a je spínáno vypínačem umístěným vedle.
Umisťuje se vodorovně nebo svisle do rohu. Připevňuje se pomocí 4 přiložených vrutů po odklopení čelního plastového krytu pomocí malého plochého šroubováku. Její zadní hrana je pro snadnější montáž zkosená. Připojovací kabel měří 50cm.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 424 mm |
| Šířka | 64 mm |
| Výška | 64 mm |
| Výkon | 7 W |
| Maximální proud | 16 A |
| Typ vypínače | Kolébkový |
| Krytí IP | IP20 |
| Délka kabelu | 50 cm |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Světelný úhel | 120° |
| Typ difuzoru | Mléčný |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | I |
| Zakončení konektorem | Ne |
| Materiál | Plast |
| Životnost | 20000 hod |
| Povrchová úprava | Elox |
| Včetně svorkovnice | Ano |





