Hodiny V2 za zrcadlo s dotykovým vypínačem - studená bílá
Zrcadlové hodiny 12V/ 0,8W s dotykovým vypínačem.
Na displeji se zobrazuje čas, datum a teplota. Součástí hodin je i dotykový vypínač osvětlení (max.36W).
V místě displeje a podsvícení pro symboly je nutné ze zrcadla odstranit vypískováním stříbrnou vrstvu. Podsvícení symbolů může být studené bílé, nebo modré.
Po vypískování se hodiny montují přilepením oboustrannou páskou na zadní stranu zrcadla.
Jedná-li se o koupelnové zrcadlo, doporučujeme k napájení LED napáječ s krytím IP44 zn. Furnika příslušného výkonu.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Délka | 101 mm |
| Šířka | 16 mm |
| Výška | 91 mm |
| Výkon | 36 W |
| Včetně vypínače | Ano |
| Typ vypínače | Dotykový přepínač |
| Krytí IP | IP44 |
| Délka kabelu | 100 cm |
| Způsob montáže | Lepením |
| Typ difuzoru | Čirý |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | IP44 konektor |
| Materiál | Plast |


