GALAXY 80cm - černá - teplá bílá
Nabíjecí LED svítidlo s PIR senzorem a senzorem DEN/NOC.
Upevňuje se pomocí magnetu k přilepené ocelové destičce, která je součástí balení.
Mechanickým přepínačem lze nastavit funkce ON, AUTO, nebo OFF. V nastavení AUTO svítidlo spíná PIR senzor. V nastavení ON spíná senzor DEN/NOC.
Dobííjení baterie probíhá pomocí USB kabelu, který je součástí balení.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 13 mm |
| Včetně vypínače | Ano |
| Krytí IP | IP20 |
| Typ bílé barvy | Teplá bílá |
| Barevná teplota | 2700 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Způsob montáže | Lepením, Magnetem |
| Typ difuzoru | Mléčný |
| Včetně USB | Ano |
| Počet USB portů | 1 |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Ne |
