ELLI 37 - aluminium - neutrální bílá
LED svítidlo ELLI 37, napájené přímo ze sítě 230V, je ideální pro umístění nad zrcadlo nebo koupelnové skříňky. Díky svítivosti 440Lm zajistí perfektní osvětlení tohoto prostoru.
Snadno se upevňuje pomocí 2 přibalených vrutů do horní části koupelnové skříňky.
Díky celoplastové konstrukci a krytí proti vniknutí vody IP44 je svítidlo ELLI vhodné k použití v koupelně.
Ke svítidlu ELLI nepotřebujete žádný dodatečný led napáječ, vše je v něm již zabudováno. Stačí pouze ze sítě přivést standardních 230V.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 107 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 52 mm |
| Výkon | 5 W |
| Včetně vypínače | Ne |
| Krytí IP | IP44 |
| Svítivost | 440 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 25 cm |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Typ difuzoru | Mléčný |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | II |
| Vhodné do místnosti | Koupelna |
| Zakončení konektorem | Ne |
| Materiál | Plast |













