ELIPSA 1 - aluminium - neutrální bílá
Koupelnové svítidlo na delším ramínku.
Díky napájení bezpečnými 12V a krytí IP44 proti vniknutí vody je svítidlo ELIPSA vhodná k použití v koupelně.
K napájení doporučujeme LED napáječ IP44 FURNIKA příslušné kapacity.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ano |
| Délka | 173 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 67 mm |
| Výkon | 3 W |
| Včetně vypínače | Ne |
| Krytí IP | IP44 |
| Svítivost | 200 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Typ difuzoru | Mléčný |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |
