ELEN 40 - černá - neutrální bílá
ELEN 40 je moderní designové LED svítidlo s krytím IP44, je tedy vhodné pro použití v koupelně.
Montáž je možné provést nasunutím na horní hranu zrcadla nebo přišroubováním na horní část koupelnové skříňky.
Svítidlo má zabudovaný LED napájecí zdroj, připojuje se tedy přímo do sítě na 230V.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 104 mm |
| Výška | 43 mm |
| Výkon | 6 W |
| Krytí IP | IP44 |
| Svítivost | 300 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Způsob montáže | Zasunutím |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | II |
| Vhodné do místnosti | Koupelna |
| Zakončení konektorem | Ne |
| Materiál | Plast |
| Životnost | 20000 hod |
Ke stažení
Instalační návod
(pdf, 702.4 kB)

















