BULB MIRROR - bílá - neutrální bílá
Kulaté nábytkové LED svítidlo na 12V o průměru 45mm.
Využívá se především pro osvětlení zrcadel kosmetických stolků.
Montuje se přišroubováním k podkladové desce zapuštěním čepu se závitem..
Svítidlo je zakončeno kabelem s mini led konektorem. Doporučujeme proto k jeho napájení XLIGHT LED napáječ řady LS, protože umožňuje snadné zapojení až 6 spotřebičů bez nutnosti dokupovat rozbočovač . Součástí napáječe není napájecí kabel C7 230V, který se objednává samostatně a je na výběr v několika typech a barvách.
Velkou předností sestavy produktu s mini led konektorery a XLIGHT LED napáječe řady LS je to, že k jejímu sestavení a zapojení není potřeba žádné nářadí - konektory se jen intuitivně zasunou do zdířek.
K jeho spínání můžete použít některý z 12V vypínačů.
Zcela jiný způsob spínání svítidla nabízí produktová řada GENIUX. Svítidlo ovládá bezbateriový vypínač GENIUX v sestavě s přijímačem GENIUX. Tato řada nabízí mnoho variant včetně ovládání přes wifi. Její největší předností ale je, že vypínače GENIUX nepotřebují žádné elektrické napájení.
Velmi zajímavou variantou GENIUX ovládání svítidla je sestava nábytkového vypínače FURNEO a malého přijímače CS-X pro zapojení přímo do XLIGHT napáječe řady LS.
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | Ano |
| Délka | 43 mm |
| Průměr | 46 mm |
| Výkon | 2 W |
| Včetně vypínače | Ne |
| Krytí IP | IP20 |
| Svítivost | 100 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Délka kabelu | 100 cm |
| Způsob montáže | Závit s maticí |
| Typ difuzoru | Čirý |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | III |
| Zakončení konektorem | Mini LED |
| Materiál | Plast |




