BEKA 60 - chrom - neutrální bílá
Svítidlo BEKA je nejprodávanější koupelnové LED svítidlo z naší nabídky. Je napájené přímo ze sítě 230V, je ideální pro umístění nad zrcadlo nebo koupelnové skříňky. Díky svítivosti 700Lm zajistí perfektní osvětlení tohoto prostoru.
Snadno se upevňuje pomocí 4 přibalených vrutů do horní části koupelnové skříňky. Nebo je možné svítidlo připevnit nasunutím na zrcadlo. Třetím způsobem připevnění je montáž přímo na zeď. K montáži na zeď potřebujete speciální adaptér, který se prodává zvlášť. K propojení kabelů doporučujeme svorkovnici.
Díky celoplastové konstrukci a krytí proti vniknutí vody IP44 je svítidlo BEKA ve všech směrech vhodné k použití v koupelně.
Ke svítidlu BEKA nepotřebujete žádný dodatečný led napáječ, vše je již zabudováno. Stačí pouze ze sítě přivést standardních 230V.
| Barva |
|
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Stmívatelné | Ne |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 104 mm |
| Výška | 41 mm |
| Výkon | 9 W |
| Krytí IP | IP44 |
| Svítivost | 700 Lm |
| Typ bílé barvy | Neutrální bílá |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| Způsob montáže | Šroubováním |
| Světelný úhel | 120° |
| Typ difuzoru | Mléčný |
| Světelný zdroj | LED, které nelze vyměnit |
| Třída ochrany | II |
| Vhodné do místnosti | Koupelna |
| Zakončení konektorem | Ne |
| Materiál | Plast |
| Životnost | 20000 hod |
















